Hakkımızda

1991 yılında Ankara’da perakende erkek giyim ile cadde mağazacılığına başlayan işletmemiz bugün karma marka online mağazacılık ile Avrupa ve çevre ülkelere de adını duyurup sadakatli müşteri potansiyeli yaratmaya başlamıştır.

Lüksün sınırı olmasa da “ulaşılabilir lüks” kavramını her daim korumaya çalışıp nitelikli, kumaş kalitesi yüksek, hızlı tüketim anlayışından uzak marka bilinciyle marka karmalarımızı oluşturmaktayız. hedefimiz dünya online ticaretinde yerimizi alıp markamızı ve ülkemizi bu konuda en iyi şekilde temsil etmektir.

Gani Yalçın Kimdir ?

Uzun yıllar tekstile olan merakımı perakende mağazacılık ile başlatıp, birbirine uyumlu markaları büyük bir gardolapta hayal ederek koleksiyonlar hazırladık. Bunu yaparken yerli yabancı birçok markayla çalışıp, koleksiyonlarını, Ankara mağazamızda müşterilerimizle buluşturduk. Fikirlerimin ve hayallerimin tam karşılığını bulamadığım noktada ise tam da kendimi ifade etmek adına kravat, mendil gibi erkeğin gardolabında olmazsa olmaz aksesuarları hayalimdeki tasarımlarla üretime çevirmeye karar verdim.

Bugün İtalya’nın kuzeyinde 1000 yıldan daha eski yapılarıyla ve ipeğiyle ünlü Como şehrindeki atölyemizde kendi markamızı taşıyan aksesuarlarımızı üretmekteyiz. klasik erkek giyimde iddialı markaların koleksiyonları ile bugün online mağazacılıkta yerimizi almış; kravatlarımızı, mendillerimizi kendi markamızla ülkemizin sınırları dışına da ulaştırmayı ekibimle beraber başarmış bulunmaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR